JAK POWSTAŁA RHIZA

RHIZA jest oparta na dogłębnym zrozumieniu zarówno rolnictwa, jak i możliwości jakie dają cyfrowe narzędzia i nowoczesna agronomia.

NASZA WIEDZA

Nasza dogłębna wiedza o glebach czyni nasz produkt pierwszym wyborem w kwestii precyzyjnego uprawiania roli i zarządzania składnikami pokarmowymi w glebie.

SILNI PARTNERZY

Nawiązujemy bliską współpracę z wybitnymi rolnikami i agronomami. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stref zarządzania w oparciu o zmienność gleby na polu stawia RHIZA w wyjątkowej pozycji, pozwalającej na czerpanie jak największych korzyści z cyfrowego rolnictwa.

 

ROZWÓJ MAMY WE KRWI

RHIZA czerpie również z wieloletnich badań i rozwoju, satelitarnego obrazowania gospodarstw i analizy – w tym z jedynych modeli wzrostu upraw opartych o dane radarowe i najwyższą rozdzielczość (3,5 m2) oraz najlepszą dostępną częstotliwość obrazu – dlatego chcemy dalej pracować nad rozwojem w przyszłości.

DANE ZOSTAJĄ U NAS.

RHIZA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim danym.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

RHIZA dostarcza niezależne rozwiązania wspierające Twój biznes.

Możesz zacząć od poziomu odpowiedniego dla Twojego gospodarstwa.

Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z naszych ekspertów ds. wsparcia o tym, w czym może Ci pomóc RHIZA, napisz na adres info@rhiza.pl lub zadzwoń pod numer (+48) 61 842 94 66 info@rhiza.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ