Contour by RHIZA

Contour to proste narzędzie, opracowane przez firmę RHIZA, które zapewnia dostęp do najlepszych możliwych danych w celu lepszego codziennego zarządzania uprawami.

OD SATELITY, PRZEZ WYSIEW, AŻ DO PLONU

Twoje doświadczenie w połączeniu z informacjami i analizami Contour to najprostszy sposób na zwiększenie plonów i efektywności gospodarczej.

PROSTA W UŻYCIU

Projektowana we współpracy z agronomami i rolnikami, aby dostarczać logiczne i dokładne informacje na temat gleby, rozwoju upraw i zmian środowiskowych w prosty, instynktowny i praktyczny w użyciu sposób.

POTĘŻNA

Platforma wspierana przez firmę Origin Enterprises, która dostarcza światowej klasy narzędzia cyfrowe dla rynków na całym świecie. Każdy użytkownik może skontaktować się ze specjalistą RHIZA, który doradzi jak najlepiej wykorzystać potencjał platformy.

WSPIERA PRACĘ ZESPOŁOWĄ – CIEBIE I TWOJEGO AGRONOMA

Platforma Contour zapewnia narzędzia wzmacniające partnerstwo w gospodarstwach.

WYCIĄGNIJ ZE SWOICH PÓL JESZCZE WIĘCEJ

Jeśli chcesz wyciągnąć ze swoich pól jeszcze więcej wartości, odblokuj wersję premium platformy Contour, aby uzyskać dostęp do analiz i raportów wykonywanych przez specjalistów…

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

RHIZA dostarcza niezależne rozwiązania wspierające Twój biznes.

Możesz zacząć od poziomu odpowiedniego dla Twojego gospodarstwa.

Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z naszych ekspertów ds. wsparcia o tym, w czym może Ci pomóc RHIZA, napisz na adres info@rhiza.pl lub zadzwoń pod numer (+48) 61 842 94 66 info@rhiza.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ